משלוח חינם ברכישה מעל 300₪ | מבצע לפסח - 20% הנחה עם קוד קופון :POP20

אחריות ומדיניות החזרת מוצרים

אחריות ומדיניות החזרת מוצרים

ביטול עסקה:

עם קבלת הזמנת הלקוח, נשלחת ההזמנה להפקה (הדפסה, מסגור וכו’) – עקב כך, כל ביטול עסקה בטווח של עד ל-24 שעות מקבלת ההזמנה הלקוח יהיה זכאי להחזר מלא.
– כל ביטול עסקה מעבר ל-24 שעות הלקוח יחויב במלוא התשלום בניכוי דמי משלוח באם שולמו. 
**במידה וההזמנה בוצעה בסוף שבוע (חמישי, שישי) ניתן יהיה לבטל עסקה עד יום ראשון בבוקר עם החזר מלא. 
 

החזרת מוצרים:

מפעיל האתר עושה את מירב המאמצים על מנת לספק את המוצר האיכותי ביותר, אם מסיבה כלשהי נפגם המוצר, רשאי המזמין להחזירו לאתר “POPARTS” ולקבל את כספו בחזרה בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 הקובע כי במידה ובחר המזמין לבטל את העסקה רשאית החברה לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכש או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם. כל זאת בכפוף לכך שהמזמין הכניס את כל פרטיו על פי דין כגון פרטי כרטיס אשראי,ת.ז, פרטי מען או פרטים אישיים. מפעיל האתר לא ישא באחריות עבור הזמנות שלא יגיעו ליעדן מסיבות אשר אינן תלויות בו ו/או בספקי המשלוחים שלו, לרבות פרטים שגויים כגון כתובת מען, פרטי כרטיס אשראי, פרטים אישיים וכדומה. בנוסף לאמור לעיל, באתר “POPARTS” מוצרים המופקים בהזמנה אישית ואינם “מוצרי מדף”, מוצרים אלו אינם ניתנים להחלפה אלא אם נמצא בהם פגם במוצר.

 
כדי להחזיר את המוצר יש לשלוח אותו בצירוף החשבונית שקיבלת ופירוט הסיבה להחזר לכתובת שתמסר טלפונית על-ידי נציג אתר “POPARTS” .את החזרת מוצרים יש לתאם מראש. מפעיל האתר לא יקבל מוצרים בחזרה ולא יבטל העסקה ללא תאום מראש בכתב. תמורת המוצרים יינתן זיכוי לקניה הבאה (לא כולל דמי משלוח) או יזוכה כרטיס האשראי. המזמין אינו רשאי להחזיר או להחליף מוצר שאריזתו המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהיה פגום בטרם נמסר לו. עלות המשלוח הינה על חשבון הלקוח. מסיבות טכנולוגיות ברורות יתכן והצבעים אשר המשתמש רואה על המסך שונים מהצבעים של התמונה, פוסטר או ציור אותו יקבל בפועל. בדרך כלל ההבדלים קטנים כתלות באיכות מסך המחשב של המשתמש. מפעיל האתר עושה את מירב המאמצים על מנת לספק מוצר איכותי אך לא יחליף מוצר מהסיבה שהצבעים אינם זהים לצבעים ולטקסטורה אשר נצפו על ידי הקונה.  בהזמנת הדפסים תינתן אחריות על אי דהיית צבעים למשך 3 שנים בתנאי פנים (בתוך חדר ללא אור שמש ישירה או ספוט תאורה ישיר). ובתנאי שלא נגע שום נוזל במוצר (לרבות מים וחומרי ניקוי).

סיכום ביטולים:

ניתן לבטל את ההזמנה עד 24 שעות מהרכישה.

סיכום החזרות:

ניתן להחזיר את המוצר, רק במידה והוא הגיע פגום. 

זמן אספקה ומשלוח:

זמן אספקת הפריטים עד 15 ימי עסקים באמצעות שליח עד הבית.

זמן ייצור: עד 3 ימי עסקים, וכולל את הזמן המשלוח.

במקרה בו ישנו עיכוב מעבר ‘זמן אספקת המשלוח’ מצד חברת השליחויות, הלקוח יהא רשאי לבקש לבטל את העסקה ולקבל את כספו בחזרה.

החזרות

במקרה של החזרות:

מעלות-תרשיחא 2\59 *יש לתאם החזרת פריט בטלפון שמספרו 052-634-4284 – המשלוחים יוצאים אל הלקוחות ממגוון כתובות ולכן אנו מבקשים לתאם ההחזרות.

כתובת הנהלה Poparts.co.il 

– מעלות-תרשיחא , דוד המלך 59.

דוא”ל: [email protected]

טלפון: 052-634-4284

עגלת קניות
התחבר

אין לך חשבון עדיין?

התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
החשבון שלי
0 פריטים סל קניות
חנות
דילוג לתוכן